|
|
Lassan végigmegyek a rakparton. Egyedül vagyok, eltekintve az éhes hattyúktól, amelyek sietve úsznak felém a vízen, nyilvánvalóan ételt remélve. De nincs nálam semmi, amit adhatnék. Csak a fényképezőgépem.
Blogunk megújult változata, több eszközzel, gazdagabb dizájnnal, kilenc nyelven, itt olvasható: https://wangfolyo.com
Az új változatban benne vannak a régi posztok is, gyakran bővített formában. Ha ennek a posztnak az új változatára kíváncsi, cserélje ki az URL-ben a „wangfolyo.blogspot.com/”-ot „riowang.studiolum.com/hu/”-ra, és az új link jó eséllyel oda vezet.
|
|
1 megjegyzés:
Milyen pihentető a szemnek a fekete-fehér.
Megjegyzés küldése